Bora Zemani i ben rrengun e bukur djalit, reagimi i të birit s’duhet humbur (Video)


Moderatorja shumë e komentuar, Bora Zemani ka realizuar së fundmi trendin viral të TikTok-ut me djalin e saj. Moderatorja shfaqet duke kërcyer dhe Arbnori duke e filmuar por në fakt, kamera është kthyer nga ana e tij. Qëllimi i këtij trendi është reagimi që bëjnë fëmijët kur regjistrojnë prindërit.

Arbnori shihet duke buzëqeshur teksa mendon se po regjistron të ëmën. “Të dua ???

#arbordashuria” ka shkruar moderatorja krahas videos që shoqërohet me këngën e famshme të Taylor Swift, Love Story.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *