Tifozja kroate i çmend arabët në Katar, shumë nga ta nuk e ‘shikuan’ ndeshjen


Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun. Ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone.

Megjithatë, spektakli nuk mungoi në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj. Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuajse të gjithë stadiumit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *