Tifozja kroate tërbon arabët në Qatar, shumë nga ta nuk e shikuan ndeshjen!


Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun, ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone.

Megjithatë, spektakli nuk mungoj në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj.Me format e saj trupore tifozja mahniti spektatoret.

Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *