Beatrix yll e bukur/ Ja sa shumë i shkon pamja ujë dhe sapun


Beatrix Ramosaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikut. Ajo rikthimin e fuqishëm e bëri me hyrjen e saj në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Historia e saj e dashurisë pastaj edhe ndarja nga Donald Veshaj, u komentuan jashtëzakonisht shumë nga publiku.

Por bukuroshja i la të gjitha pas krahve dhe sot si asnjëher më parë i është përkushtuar vetës dhe po shijon jetën e saj.

Këngëtarja kosovare njihet si njëra nga femrat më të bukura të showbizit. Krahas stilit të veçantë që posedon, ajo gëzon edhe një bukuri natyrale të cilën rrallë kush e ka.

Në imazhin e fundit ka pozuar veç ‘ujë e sapun’ duke mahnitur me këtë paraqitje. Fytyra e saj duket e çiltër dhe shumë e pastër.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *