“Jetë, o jetë”, Meda i bën gruas dhuratë veturën luksoze (VIDEO)


Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe gruaja e tij , Lulja, po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Çifti janë gjithmonë të komentuar për jetën e tyre private, përcjell ORAinfo.
Ata nuk hezitojnë të jenë aktivë në rrjete sociale ku posdedojnë me mijëra ndjekës.

Meda çdo herë është treguar i kujdesshëm ndaj gruas së tij. E se fundmi ai e ka shpërblyer atë me një dhuratë të madhe.

Hiq me pak se një veturë luksoze të tipit Mercedes. Lulja ka publikuar momentin kur ka pranuar dhuratën e madhe nga Meda. Madje ajo nuk është përmbajtur nga gëzimi duke ju hedhur në përqafim Medës. /ORAinfo/

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *