‘Tifozja e nxehte’ në Kupën e Botës rrezikon b urgun, ja arsyeja


Kroacia sot nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një barazim me Marokun, ndeshja u mbyll pa gola 0:0 dhe në shumë momente ishte edhe monotone. Megjithatë, spektakli nuk mungoj në tribuna, ku tifozja kroate Ivana Knol ka shkëlqyer me pamjen e saj.

Me format e saj trupore tifozja mahniti spektatoret. Ajo kishte veshur një fustan me ngjyrat e flamurit kroat çka bëri ta marrë vëmendjen pothuaj të gjithë stadiumit./insajderi Shiko fotot: sht1pe rek1ame1n me p0shte dhe ju dal1n fotot


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *