Kur ndodhin mrekullitë! 61-vjeçarja që u bë nënë për herë të parë!


Nje nga gjerat me te bukura qe mund ti ndodhi nje femre eshte te behen nene dhe kjo eshte ndjesia me e bukur ne bote kur behesh nene. Cdo gje fillon dhe ndryshon dhe jeta merr nje kuptim tjeter. Ne moshen 61 vjecare Ana Maria eshte bere nene per here te pare pasi gati per 5 vjet ajo kishte nisur trajtimin per tu bere nene dhe te kete nje femi. Por pas 5 vitesh tashme ajo eshte nene dhe eshte shume e lumtur. Ajo lindi nje djal dhe emrin ja vuri Ian 3.4Kg, shkruan pemajetes.com.

Ngjarja ka ndodhur në Brazil në vitin 2019. “Ka shume femra ne moshen time qe duan te behen nena por ja qe asnjeher nuk eshte vone. Une e kisha enderr te kisha nje femi megjithese shume vone por ja qe jeta te vjen ne nje lloje menyre qe ti nuk je e pergatitur per nje femi. Tani cdo dite e kaloj me djalin tim dhe cdo dite e shijoje ne maksimum me te ai me jep fuqi me jep energji per jetën”, ishte shprehur ajo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *