(Video) ”Qenke lodhur shumë”/ Bora Zemani publikon pamjet ku është në krevat me Donaldin


Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë çifti më i përfolur në Shqipëri.

Ata vazhdimisht shfaqen së bashku. Së fundmi ata kanë publikuar një pamje ku shihen bashkë para gjumit.

Të dy duken shumë të lumtur në praninë e njëri-tjetrit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *