Bëhet virale momenti kur tifozi arab e ndërron fanellën pasi shënoi Lewandowski (Video)


Polonia ka fituar përballjen e sotme kundër Arabisë me rezultat 2-0. Golat i shënuan Zielinski dhe Lewandowski.

Mirëpo ajo çka i karakterizuar arabët veç të tjerash kanë qenë edhe tifozët e zjarrtë dhe mjaft kreativ, vlen të ceken shakatë që bëheshin me Messin pas triumfit kundër Argjentinës.

Por një gjë e tillë në ndeshjen e sotme nuk ka ndodhur, përkundrazi, një tifoz arab e ndërron fanellën pasi shënon Lewandowski.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *