Arbenita ‘pajtohet’ qe të pozoj pa të brendshme para fotografit!


Reperi nga Gjilani, Fero është një nga këngëtarët më të njohur, ai së bashku me bashkëshorten e tij, Arbenitën, në shumë aspekte marrin vëmendje me pozat e shumta që publikojnë.

Dyshja shumë herë kalojnë në lajm, duke pozuar në mënyra të ndryshme. Modelja se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshese. Me fustan të shkurt dhe pa veshur fare të Brendshme, Arbenita po duket tejet terheqese

Me këtë pamje ajo do ta bëjë goxha xheloz burrin e saj, reperin nga Gjilani, Feron.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *