Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj?


Tashmë që janë rikthyer, Bora dhe Donaldi nuk i kursejnë fotot me njëri-tjetrin. Vetëm së fundmi Bora publikoi një foto krah partnerit, por këtë herë vëmendjen e ka tërhequr një detaj tjetër.

Mes shumë komentesh ka rënë në sy komenti i Semi Jaupajt, e cila është mikeshë e ngushtë e dyshes. Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj?

Këngëtarja ka komentuar emojin e një nuseje dhe ndjekësit menjëherë kanë vërshuar nga komentet: “Ka ndonjë risi?”, “Kemi dasmë?”, “Kur është data e dasmës?”. Pa prisni pak, martohen Bora Zemani dhe Donald Veshaj?

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *