Beniada Nishani: Lekët e Big Brother i bëra ‘rrush e kumbulla’, kam dhe ca se jam gjirokastrite unë


Modelja Beniada Nishani, e cila doli e treta në edicionin e parë të “Big Brother VIP”, thotë se ka ende para nga ato që fitoi nga spektakli. E ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora, Nishani tha se ka dëshirë të blejë një makinë.

Pjesë nga biseda: Roza Lati: Por a i more lekët e “Big Brother”?

Beniada Nishani: I mora i mora. Patjetër. Shumë korrekt.

Roza Lati: Çfarë i bëre? Beniada Nishani: Rrush e kumbulla i bëra. Nuk i kam harxhuar të gjitha se jam dhe pak gjirokastrite dhe do të blej një makinë, pastaj avash, avash shikojmë. Pash një “Fiat XL”. Unë vdes për “Fiat”.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *