Nën ritmet e këngës shqipe, Emina Çunmulaj uron Ditën e Flamurit


Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, jeton dhe vepron prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Megjithatë, ajo nuk harron rrënjët dhe shpesh e shpreh në mënyra të veçanta dashurinë që ka për trojet shqiptare.

Me rastin e Ditës së Flamurit, 110 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, bukuroshja e njohur ka zgjedhur një formë unike për të uruar.

E njëjta publikoi një video në Instagram ku shfaqet duke vallëzuar nën ritmet e këngës shqipe.

“Gëzuar 28 nëntori”, ka shkruar ajo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *