Publikohet për herë të parë fotoja e Donaldit dhe Trixës jashtë “BBV”


Pas përfundimit të spektalit “BBV”, çifti Beatrix dhe Donald i dhanë fund lidhjes së tyre.
Ndërsa sot në ditëlindjen e Donaldit në rrjete sociale po qarkullon imazhi i Trixes krah Donaldit jashtë spektaklit, shkruan lajmi.net.

Fotografia fillimisht është publikuar nga ‘Kryefjala’ por pa detaje.

Theksojmë se kjo fotografi vjen disa ditë pas zyrtarizimit të lidhjes në mes Donaldit dhe Bores. /Lajmi.net/

Pas përfundimit të spektalit “BBV”, çifti Beatrix dhe Donald i dhanë fund lidhjes së tyre.
Ndërsa sot në ditëlindjen e Donaldit në rrjete sociale po qarkullon imazhi i Trixes krah Donaldit jashtë spektaklit, shkruan lajmi.net.

Fotografia fillimisht është publikuar nga ‘Kryefjala’ por pa detaje.

Theksojmë se kjo fotografi vjen disa ditë pas zyrtarizimit të lidhjes në mes Donaldit dhe Bores. /Lajmi.net/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *