Shqiptarja me famë ndërkombëtare, Enisa vjen ekskluzivisht në “Zemër Luana” nga Luana Vjollca


Sukses pas suksesi! “Zemër Luana” nuk po njeh kufij! Pas rekordeve të njëpasnjëshme e të ftuarve ekskluzivë, autorja dhe moderatorja Luana Vjollca vazhdon mban premtimet!

Ndonëse në videot “teaser” nga faqja zyrtare e “Zemër Luana” shihnim deklarata nga stafi i spektaklit dhe vetë autorja se do të shihnim yje ndërkombëtarë këtë sezon të parë, kështu po e mbajnë fjalë. Pas yllit turk me famë ndërkombëtare, Tolgahan Sayisman, vjen ekskluzivisht për “Zemër Luana”, ylli shqiptar me famë botërore, Enisa, e cila po korr sukses të madh nëpër botë dhe këngët e saj numërojnë dhjetëra milion klikime.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *