E mbani mend Lulin e ”Për’puthen’, ja çfarë ka bërë në emisionin e Bieta Sulos


Luljeta është një nga karakteret më të spikatura të “Përputhen +40”. Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Ftesë në 5” bashkë me Gilbertën dhe Çimin. Së fundmi ata kanë ndarë postime në rrjetet sociale, duke vërtetuar se kanë krijuar një miqësi të veçantë.

Adrenalina e grupit, siç ata vetë e quajtën Luljetën, nisi të këndonte live në studio këngën “ma mica” dhe në një moment hoqi xhupin. Në entuziazëm e sipër me batutë tha se mund të zhvishej edhe më tepër, por Bieta iu afrua për ta ndaluar. “Vishu Luljeta se është bërë ftohtë”, i tha Bieta me të qeshur

Luljeta është një nga karakteret më të spikatura të “Përputhen +40”. Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Ftesë në 5” bashkë me Gilbertën dhe Çimin. Së fundmi ata kanë ndarë postime në rrjetet sociale, duke vërtetuar se kanë krijuar një miqësi të veçantë.

Adrenalina e grupit, siç ata vetë e quajtën Luljetën, nisi të këndonte live në studio këngën “ma mica” dhe në një moment hoqi xhupin. Në entuziazëm e sipër me batutë tha se mund të zhvishej edhe më tepër, por Bieta iu afrua për ta ndaluar. “Vishu Luljeta se është bërë ftohtë”, i tha Bieta me të qeshur


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *