Fero: Arbenita më la, jam duke vuajtur…


Nëpërmjet një ‘livestream’ në Instagram, Fero u shpreh se Arbenita e ka lënë dhe po e vuan shumë këtë fakt, madje ai vijon më tej duke thënë se do t’i dedikojë 10 këngë ish partneres së tij. “M’ka lon Arbenita, jam tu vujt, jam tu vujt, Kismet Arbenitës do ja bëj 10 muzika se jam tu vujt”, tha Fero.

Fero ka zgjedhur mënyrën më të çuditshme për të ironizuar situatën e krijuar nga Arbenita. Ndërsa tani na mbetet të presim “dedikimin” që do t’i bëjë modeles por pse jo edhe reagimin e saj në lidhje me këtë deklaratë të ish partnerit të saj.

Gjithe kjo situate nisi kur Arbenita publikoi nje video ne Tik Tok ku ishte nje foto qe dukej se i ka shkruar futbollisti i njohur Neymar. Pas kesaj fansat e tyre zbuluan qe ata nuk po ndjekin njeri tjetrin ne Instagram. Mund te kete qene edhe ndonje arsye tjeter, por kjo ishte ajo qe menduan fansat me te pare videon.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *