Kaq e pati martesa/ Arbenita konfirmon ndarjen nga Fero


Ditën e djeshme në media u raportua se Fero dhe Arbenita mund t’i kishin dhënë fund martesës. Dyshja e hoqën njëri-tjetrin në rrjete sociale pasi modelja zbuloi se Neymar i kishte shkruar.

Së fundmi, duket se Arbenita i ka konfirmuar zërat për ndarje me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një video ku thuhet: “A mendon se janë të rëndësishëm burrat?” dhe përgjigjja e saj është “Për çfarë?”

Kujtojmë se Arbenita mori vëmendjen e të gjithëve me videon e publikuar në Tik Tok. Futbollisti i njohur Neymar e kishte ngacmuar duke i dërguar një emoji me zemra në Instagram.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *