Me raki në dorë – Del Një Video E Vra,Së,Sit Të Ish-Gruas Së Tij


Sokol Haliti, nga Komuna e Shtimes, por me vendbanim në Gjermani, tronditi Kosovën mbrëmjen e së mërkurës, ku para Klinikës së Gjinekologjisë, vr,au me dy plu,mba ish-gruan e tij. Ky krim makabër i tij, ngjalli dhimbje dhe trishtim në shoqërinë kosovare.

Derisa Policia e Kosovës është në kërkim të Sokol Halitit, në rrjete sociale po qarkullojnë video të publikuara kohë më parë nga ai në rrjete sociale

Një e tillë e realizuar me 31 dhjetor të vitit 2020, shihet ai me alk,ool teksa feston ndërrimin e moteve në qytetin e Mynhenit të Gjermanisë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *