Përplasje mes tifozëve shqiptarë dhe serbë në hyrje të stadiumit (VIDEO)


Një përplasje ka ndodhur mes tifozëve shqiptarë dhe ata serbë para fillimit të ndeshjes Zvicër-Serbi.

Kjo përplasje ka ndodhur pak para fillimit të lojës, njofton Klankosova.tv.

Ndryshe, pjesa e parë ka përfunduar me rezultat të barabartë 2-2.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *