Polici duke qeshur në protestë nxitë paknaqësi të mëdha (Foto)


Buzëqeshja e një polici në protestën e djeshme ka ngjallur paknaqësi të mëdha në rrjetin social “Twitter”. Një aktiviste me emrin Besa ka postuar disa fotografi të këtij polici duke qeshur dhe po kërkon ndihmë nga të tjerët për ta identifikuar, shkruan Gazeta Insajderi.

 

 

“Nese ma gjen dikush qet kafshhhh qe po i doket shum qesharake edhe ton kohen gjat protestes tu kesh se e kom pa me vemendje ton kohen, te vraft zoti”, shkruan ajo në llogarinë e saj në Twitter.

 

 

Ajo ka publikuar edhe disa fotografi kur polici në fjal është zënë në disa pozita duke qeshru teksa përball ka masën e protestueve të cilët dolën në rrugë për të ngritur zërin për rastin e dhυnimit të 11 vjeçares në Prishtinë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *