Xhaka dhe Shaqiri e nervozojnë tej mase, trajneri serb shan me nënë shqiptarët


Shaqiri dhe Xhaka duket se e kanë nervozuar tej mase trajnerin serb.Pas humbjes së rëndë ku protagonistët kryesor ishin absolutisht, Xhaka dhe Shaqiri ku ky i fundit shënoi edhe golin e parë, trajneri serb shau shqiptarët pas ndeshjes, shkruan Index.hr, përcjell GazetaBlic Sport.

“Q*** nënën e shqiptarit” ka bërtitur ai nga stoli.Zvicra eliminoi Serbinë duke e mposhtur 3-2, një skenar i njëjtë ka ndodhur edhe në Rusi në vitin 2018, kur atë botë shënuan Xhaka dhe Shaqiri pas disavantazhit të Zvicrës.

Duket se herën e dytë nuk mund ta përballonte trajneri serb.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *