Ndodhi në Zvicër pas ndeshjes/ I riu shqiptar del nga vetura dhe puth në ball të moshuarin me plis në kokë


Kombëtarja e Zvicrës ka fituar ndaj Serbisë me rezultatin 3:2.

Kjo fitore u festua shumë edhe nga shqiptarët, pasi Serbia u eliminua nga Kupa e Botës, shkruan LIG Sport.

Festë kishte edhe në Zurich, ku shumë shqiptarë dolën në rrugët e qytetit për të festuar humbjen e Serbisë.

Një djalosh ndaloi makinën dhe doli për të përshëndetur një të moshuar, i cili ishte dalur rrugëve për të festuar fitoren me një flamur të Kosovës dhe me plis në kokë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *