“E kam ble vendin, shkoj e vizitoj varrin tim çdo ditë”, artistja habit me deklaratën


Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, ishte e ftuar në emisionin “Kendiv” në T7. Ajo shpalosi momente nga fëmijëria e saj, foli për punën dhe për raportet që ka me shumë personalitete publike.

Mes tjerash, artistja befasoi edhe me një deklaratë teksa po fliste për disa persona të dashur që i ka humbur.

Tha se nuk ka frikë nga vdekja, andaj edhe që tani e ka ba ble, siç u shpreh, tokën ku do të varroset.
Ndryshe, Prelvukaj foli edhe për ndarjen me ish-bashkëshortin. Të gjitha i gjeni në videon më poshtë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *