Beatrix Në Gjendje Jo Të Mirë Shëndetësore, Çfarë Po Ndodh Me Të?


Këngëtarja e dashur për publikun, Beatrix Ramosaj ka treguar se nuk është në gjendje të mirë shëndetësore këto ditë.

Përmes një postimi në Twitter, ajo ka bërë të ditur se është zgjuar e sëmurë, me dhimbje fyti dhe lodhje që pas një viti.

“Jam zgjuar e sëmurë dhe më dhemb fyti. Gjithashtu ndihem shumë e lodhur dhe trupi im është i rëndë. Gëzuar Dhjetorin! Është hera e parë që sëmurem që prej një viti”, ka shkruar Beatrix.

Kujtojmë qe Beatrix u bë shumë e famshme gjatë pjesëmarrjes në Big Brother VIP Albania.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *