Bëri namin e rrjetit me duke vallëzuar përpara kolegut të saj, policja shqiptare “godet” sërish (FOTO)


Policja shqiptare në New York, Vera Mekuli që u pezullua nga puna për shkak të një kërcimi s ensual një vit më parë, është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Shqiptarja bëri bujë në fund të vitit të kaluar pas një videoje që bëri xhiron e internetit ku shihej duke bërë twerk përpara kolegut të saj.

Së fundmi, ajo ka “goditur” sërish. Mekuli ka ndarë në Instagram disa foto provokuese, e veshur si Harley Quinn teksa ka pozuar pranë një Subaru WRX STI. “Problemi nuk dukej kurrë kaq mirë”, ka shkruar ajo. Fotot e saj p rovokuese janë realizuar pak kohë më parë dhe kanë marrë komente të shumta.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *