Me gruan tende une…! Pas mesazhit te Hysenbelliut, reagon Edi Rama: Le ta dijne te gjithe qe


Edi Rama ka reaguar në lidhje me shembjen e resortit të Irfan Hysenbelliut, ish-mikut të tij.

Rama ka thënë se resorti i tij ishte pa leje, por nuk ka folur aspak se pse ai hante dhe pinte

në një resort pa leje, duke u zhgë rryer në drekat dhe darkat e pronarit të medias, që sot supozon se bën opozitë.

Rama thotë, se ky nuk do jetë resorti i vetëm që do pr shet, por do ketë një valë të tjera sh mbjesh, por sa e besueshme është kjo, askush nuk e di.

Kujtojmë se pak më herët foli për mediat Irfan Hysenbelliu. Ai tha se për gruan e ramës ka pasur shumë respekt, ndërsa sot pretendon se rama e ka personale me të.

Postimi i Ramës: Irfan Hysenbelliu kishte respekt për gruan e tij, Edi Rama s’bën mbrapsht: Resortin e ke pa leje!

Pak minuta pas shp rthimit, Irfan Hysenbelliu, ish-miku i Edi Ramës dhe sot vetëm miku i Erion Veliajt dhe Taulant Ballës, ka reaguar për median e tij, ku është shprehur se Edi Rama e ka personale me të, këtë sh mbje të resortit të tij.

Sipas Fanes, sot nuk ka më respekt për Edi Ramën dhe se pse bashkë, “kanë ngrenë e kanë pirë”.

Gjithashtu, ai shprehet se për gruan e Ramës ka shumë respekt dhe ka qenë shumë mikeshë me të, por sot nuk janë më. Për median e tij ai thotë:

E ka personale me mua. Për shoqen e tij kam shumë respekt. Kam qenë shumë mikeshë me të. E kam përkrahur. Nuk besoja, që nga burri i saj do merrnim këtë përgjigje. Nuk dua që fëmijët e tij të kenë lot, siç ka sot familja ime.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *