Të gjithë sytë tek Berisha, por shikoni çfarë bëri Ilir Meta në momentin e suImit (VIDEO)


Ish-kryeministri Berisha u qëIIua me grusht fytyrës në momentin që po shkonte nga selia e PD-së për në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku u zhvillua pr0 testa e opozitës.

Berisha u godit nga një person me veshje të kuqe i quajtur Gert Shehu, kur ishte pa mendje dhe ka pësuar hematoma në fytyrë, ndërsa gjaku mbuloi faqet dhe hundën.

Në videon e siguruar nga inci denti i suImit, Meta shihet se ka ngritur duart në vetëmbrojtje, në momentin që Berisha është go ditur nga Gert Shehu.

Personi në foto është ai që goditi Berishën duke u neutralizuar menjëherë nga badigardët, të cilët e kanë rr ahur duke i shkaktuar hematoma në kokë dhe fytyrë.

Fill pas suImit, Berisha është ngjitur në podium duke ak uzuar Ramën për këtë suIm.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *