Kandidon ne Primare! Julian Dedes i dalin mesazhet duke nga cmuar balerinen: Duhet te punosh fort te…(Video)


Ish konkurentia e “Love Story-t” gjatë një interviste televizive ka deklaruar se kur ishte pjesë e emisionit disa prej aktorëve të Klanifornias e kanë ng cmuar dhe kanë flirtuar me të.

Ditën e sotme në rrjetin e saj Tik-tok ajo ka publikuar mesazhet private me aktorin e njohur të humorit Julian Dedën, ku shihet se ai ndihet i “harruar” pra i lënë pas dore nga Marinela.

Ajo gjithashtu ka theksuar se ndihet keq për faktin se asnjë zyrtarë si Edi Rama apo Erjon Velja nuk kanë ng cmuar asnje vajze në ambientin e punës.

“Julian Deda ty te ka futur babi me mik si aktor dhe ke deklaruar vete se nuk doje te beheshe aktor por normal doje para e do besh cfare te dali para mjafton te fitosh para. Nuk e gjykoj zgjedhjen tende aspak, por di te them qe kemi vizion ndryshe njeri nga tjetri.

Une vij nga familje fisnike, nena ime nuk eshte le pire kurre askund as babi kane punuar me djersë larg shteti te gjithe deri me sot. Une gjithashtu sipermarrese dhe nuk e shoh famen apo para me kryesore se karakter

Nese do te ndihmosh vajzat per tu bere aktore beje pa interes sepse @EdiRamaTikTok @Lali Eri nuk ngacmon askush vajzat tek ambjenti punes ose qe ndihmojn me pune vajzat. Nuk e di por akoma vazhdoj cuditem si doli Cubi ne interviste pasi dola thash qe me keni ngacmuar. Ka dashur te ju mbroje imazhin ?

Mos nxirrni me femra ne intervista por .e kerkoni falje mua qe nuk me keni respektuar si vajze shqipetare por me ke marre per femer te lehte dhe qe mund te talleni. Me mua nuk keni shans te talleni e te me perdori.”tha ajo.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *