E dhimbshme: Vdes 13 vjeçarja nga Mitrovica, Eriona Suma


Ka vdekur sot Eriona Suma, 13 vjeçarja nga Mitrovica.

Për vdekjen e saj kanë lajmëruar familjarët përmes rrjeteve sociale, përcjell Jepi zë.

Varrimi i të ndjerës bëhet sot në varrezat e Shipolit.
Njoftimi i familjes:

Pusho e qetë . Qika e Agjit

Me dhimbje dhe pikëllim te thelle.

Ju njoftojmë te gjithë miqtë dashamirët dhe mbarë farefisin tonë se Eriona Suma sod ndrroj jet me 02.09.2022 ne moshen 13 vjeqare. Allahu e shpërbleft me Xhenet


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *