40 vjece dhe ende pa burre/ Rrëfehet Albana Osmani: Kam qarë tre vite me radhë sepse nuk ka burrë të fortë që të…


Moderatorja e njohur Albana Osmani prej vitesh nuk ka dal ne nje emision te sajin si dikur qe ishte nje nderme te ndjekurat.

Tashme e kemi pare si te ftuar ne emisione te ndryshme ku ajo promovon edhe nismen e saj “Ti je nje lule dielli” por edhe librin me te ri qe ka botuar.

Ne rubriken “N`ferme” tek emisioni “E Diell” Albana ka qene e ftuar dhe ka treguar shume detaje nga jeta e saj. Ne rrefim e siper ajo e ka nenkuptuar se eshte ne nje lidhje dashurore por nuk ka treguar me tej. Megjithate ka thene se tanime ka mesuar shume nga te gjitha llojet e raporteve mes njerezve dhe e sheh jeten me nje tjeter sy.

Ne kete atmosfere para festave ajo ka ndare me publikun dhe gjithashtu me familjen e saj deshiren per 2021. Albana ka thene se deshiron qe se shpejti te behet nene dhe kjo i ka gezuar familjaret qe mezi e prisnin nje njoftim te tille.

Keshtu pyetjes provokuese ne lidhje me jeten e saj intime ajo i eshte pergjijur:

“Kur e din ti që nuk e kam gjetur. Unë ndihem shumë e lumtur. Unë kam bërë shumë gabime, kam bërë 1 miliardë, unë kam mësuar të dua veten më shumë se më përpara. Kam qarë tre vite me radhë, ne duam të dukemi perfekt, faleminderit të gjithë atyre, të gjithë raporteve në jetë sepse më mësuan të shikoj jetën me një sy tjetër. Do të bëj një fëmijë sa më shpejt”, tha Albana.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *