Mua me futen ne burg ajo u fut në Big Brother’! Stresi flet për lidhjen që ka pasur me Enxhin


Stresi ka folur në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova” për lidhjen e tij që ka patur me Enxhi Kamenicën. Ai ka zbuluar se si ka shkuar lidhja me të, ku u ndal te koha kur ai ishte në b rg si dhe zbuloi që pas daljes nga b rgu, u nda me Enxhin.

“Mua më futën në b rg një muaj se më kapën me një a më. Tani pasi më fusin mua në b rg, ish-e dashura ime futet në Big Brother, dhe unë e pashë atë nga b rgu. U ac rova aty. Pas këngës “Lambo” unë u lidha me të. Ia bënin “Uaa shiko Enxhin me Stresin. Pse kjo është lidhur me këtë rebelin?Por ajo më ka njohur mua në brendësi”.

Kujtojmë që Stresi habiti jo pak me vendimin për tu bërë pjesë e reality-show-t në Kosovë.

Reperi u bë pjesë e lojës përmes një letre të cilën ia dedikonte nënës së tij. Kjo e fundit nuk e dinte që i biri do të futej në “BB VIP Kosova”, pasi ai e kishte ruajtur sekret, duke i thënë se ndodhet në Itali. Stresi ishte banori i fundit që iu bashkua shtëpsië, për të garuar për çmimin e madh 200 mijë euro.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *