Nisin ngacmimet e para në “BBVK”? Stresi tundohet nga modelja: Ku je nis me këto provokime …


Reperi i njohur, Stresi është gjithnjë në qendër të vëmendjes për deklaratat e tij si dhe për projektet muzikore që publikon herë pas here.

Mirëpo, së fundmi një video po bëhet virale në rrjet, ku reperi ka “ngacmuar” modelen simpatike Gresa teksa ndodheshin në tualetin e BBV Kosova. Bukuroshja i është afruar reperit teksa shfaqej e veshur me rroba banje.

Por Stresi menjëherë nisi të reagojë duke thënë: Ku je nis me këto provokime? Nisin ngacmimet e para në “BBVK”? Stresi tundohet nga modelja: Ku je nis me këto provokime …


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *