E dhimbshme, Getinjo rrëfen vështirësitë ekonomike që ka kaluar


Reperi i njohur, Getinjo është tashmë në qendër të vëmendjes që pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”.

Ai e nisi aventurën e tij në këtë spektakël të hënën, teksa qysh në ditët e para ka filluar të bëhet mjaft i përfolur me deklaratat e tij brenda shtëpisë.

Së fundmi, ai po diskutonte me banorët rreth temës për njerëzit që nuk duan të punojnë dhe befasoj me deklaraten e tij.

Këtu Getinjo zbuloi se dikur nga kushtet e vështira ekonomike ishte detyruar të punonte në ndërtim.

“Unë vet kam hapur kamarier, shankist(menaxher), kam lyer, e kam kapur hilltin (punëtor ndërtimi) në 6:00 të mëngjesit, e kam lëshuar në 8:00 të mbrëmjes”, u shpreh ndër të tjera reperi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *