A e keni ditur se opinionistja e BBVKosova është bashkëshortja e këtij politikani kosovar


Ish-miss Kosova, Aferdita Paqarada u bë pjesë e spektaklit më të madh në Kosovë, Big Brother Vip Kosova.

Ajo zyrtarisht është njëra nga opinionistet të Big Brother Vip Kosova, ku roli i saj do të jetë komentimi i ngjarjeve, debateve brenda shtëpisë më të famshme në Kosovë,

Përvec viteve që mbanë mbi supe Afërdita tash e sa vitë mbanë edhe titullin si një nga femrat më të bukura shqiptare, ku mosha e saj nuk tregohet aspak me pamjen.

Bukuroshja është nënë e dy fëmijëve dhe është e martuar me politikanin Gazmend Abrashi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *