A e dini se çfarë kanë të përbashkët Elvana Gjata dhe Bora Zemani? E zbuloi vetë moderatorja


Elvana Gjata dhe Bora Zemani janë dy nga vajzat më të bukura të shoëbizit shqiptar. Ato janë duke shijuar kulmin e karrierës së tyre në fushat përkatëse.

Elvana po shkëlqen në muzikë, ku gjithmonë prezanton vetëm hite, ndërsa Bora duket se po shijon suksesin e madh në televizion me emisionet e saj. A e dini se çfarë kanë të përbashkët Elvana Gjata dhe Bora Zemani? E zbuloi vetë moderatorja

Mirëpo, vajzat duket se kanë edhe një të përbashkët, që lidhet me jetën private. Këtë e ka zbuluar vetë Bora, përmes dy fotove të publikuara në Instagram. Ajo thotë se baballarët e tyre, dikur kanë qenë me profesion oficer. “Goca oficeresh!”, ka shkruar Zemani krahas imazheve, në të cilat shfaqen sa seksi dhe plot ‘class’./abcnews.al


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *