‘Çmendet’ avokatja shqiptare, pozon pa të brendshme (FOTO)


Avokatja shqiptare, Redona Koci vazhdon përsëri të marrë vëmendjen me pozat.Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo bëhet pjesë e medieve rozë për shkak të fotografive të cilat tërhekin imagjinatën e ndjeksëve.

Së fundmi, Redona ka pozuar në një fustan ngjyrë blu teksa është shfaqur pa të brendshme fare.

 

 

Kjo fotografi ka marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *