Lajm i ëmbël/ Shkurte Gashi shtatzënë për herë të dytë (VIDEO)


Këtë të dielë në emisionin “Zemër Luana”, me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës kanë qenë të ftuar disa nga emrat më në zë të momenteti dhe jo vetëm. Ndonse një shoë plot argëtim e spektakël çdo javë rezervohen surpriza.

Një ndër të ftuarit ka qenë Bardhi, I cili bashkarisht me menaxherin e tij Jetmir Agaj dhe producentin Çelik Lipa kanë folur pa doreza në sfidën e tyre. Teksa Bardhi është pyetur për disa prej bashkëpunëtorëve të tij ku duhet të tregonte një sekret, ti përgjigjej pyetjes apo të pinte një shots.

Teksa ka dalë fotoja e Shkurte Gashi, menaxheri I Bardhit, Jetmiri ka vendosur të tregojë një sekret të saj. Ai është shprehur ekskluzivisht në “Zemër Luana” se Shkurte Gashi është shtatëzënë sërish.

Ndonse nga martesa me Albertin këngëtarja ka një djalë, tani më duket se familja e tyre do të shtohet. Epo nëse është kështu urime! Lajm i ëmbël/ Shkurte Gashi shtatzënë për herë të dytë (VIDEO)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *