Befason Getinjo, e puth Vivien në sy të të gjithë banorëve (VIDEO)


Ka pothuajse një javë që kur filloi për herë të parë në Kosovë Big Brother Vip Kosova, ku banorët garojnë për cmimin e madh 200 mijë euro. E vetëm për një javë kanë filluar lojërat e shumta, kritikat, debatet e shoqrimi mes 15 banoreve ne shtepi.

Getinjon dhe Vivianen i pamë mbrëmë mjaft të afërt derisa kjo e fundit i tregonte për lidhjes e saj të dështuara dhe aryet se pse është ndarë. Më vonë ata u panë në shtrat duke u përqafuar derisa bisedonin mes veti me dritat e ndalura.

Por, sot në mëngjes Getinjo befasoi me veprimin ku e puthu Vivianen në qafë në sy të të gjithëve./InfoKosova/ Shiko videon:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *