E bukur, e pasur dhe famshme, 39 vjeçarja gjendet pa jetë: i fejuari thotë se po lante dhëmbët kur dëgjoi krismē


Një grua e famshme, influencuese grimiere, është gjetur pa jetë në rrethana misterioze. 39 vjeçarja u gjet me një plαgë në kokë në shtëpinë luksoze. Gruaja kishte 1.2 milionë ndjekës në instagram ku postonte rregullisht nga jeta e saj. Ajo njihej me emrin “Maya Mia”

Ajo jetonte me të dashurin e saj pasanik Kyle Phillips në Afrikën e Jugut. Ai tha se po lante dhëmbët kur dëgjoi një të shtēnë nga dhoma e gjumit. “Pas mbërritjes në adresën e dhënë, pσlicia gjeti një grua në dhomën e gjumit me kokën shpuar tej e përtej. Pranë saj ndodhej një ar’më. Gruaja u konfirmua e pa jetë nga mjekët”, tha zëdhënësja Mavela Masondo në një deklaratë, citojnë mediat e huaja.

Një anëtar i familjes tha se Janeska ndonjëherë “kishte frίkë për jetën e saj”. “Ne jemi në Evropë dhe duart tona janë të lidhura sepse nuk mund të shkojmë në Afrikën e Jugut për shkak të çështjeve të vizave. Ajo është shtrirë atje në një mσrg, dhe ne nuk kemi asnjë të dhënë se çfarë po ndodh në të vërtetë,” thanë familjarët.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *