Mes Borës dhe Beatrix, Olti Curri bën zgjedhjen e tij pa pikë hezitim (VIDEO)


Olti Curri njihet tanimë si një personazh i drejpërdrejtë dhe pa filtra. Në intervistën 60 sekondëshe për “Prive”, i vendosur përballë pyetjeve “provokuese” dhe zgjedhjes mes dy personazheve, Olti i kishte shumë të qarta idetë dhe përgjigjet e tij.

Gjatë intervistës ai nuk kishte si t’i shpëtonte pyetjes: “Mes Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosaj, kë ke më përzemër?” Blogeri pa hezituar zgjodhi Trixën dhe për këtë ka një arsye.

“Mendoj se meriton pak më shumë ngrohtësi Beatrix Ramosaj”, është shprehur ai. Mesa duket, sipas kënvështrimit të tij personal të historisë së krijaur mes Boës dhe Beatrix, Olti zgjedh këtë të fundit si më preferuarën e tij.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *