Xhuli puth Stresin, reperi ‘bëhet merak’ për Keisin


Stresi me sa duket e ka marrë seriozisht “rikthimin” me ish-partneren e tij Keisin. Në një fragment që po bëhet viral në rrjet, Stresi shihet nën shoqërinë e banores Xhuli Nura. Kjo e fundit i jep një puthje dhe i thotë të “rrinë vetëm”. Mirëpo reagimi i Stresit ishte surprizues.

Ai i tha Xhulit se “i bëhet xheloze ish-gruaja”.Menjëherë kanë nisur edhe komentet në rrjet duke e krahasuar me trekëndëshin e famshëm Bora-Donald-Beatrix. Stresi pranoi se e ka tradhtuar ish-bashkëshorten e tij, Keisin. Ai bëri një rrëfim të gjatë por më pas theksoi se e vetmja gjë që dëshiron është që Keisi ta falë.

“Ky është realiteti im dhe nuk po shtoj asgjë. Unë thjesht dua t’i kërkoj falje me gjithë shpirt Keisit, familjes së saj, pastaj familjes sime dhe mjafton të më pranojë faljen dhe jemi në rregull”, tha ai Mirëpo, Alaudini i tha Stresit se ka komunikuar me Keisin dhe ajo kërkon që reperi të vazhdojë lojën si Stresi dhe e suporton deri në fund të këtij rrugëtimi.

Ndërkohë, ky është rrëfimi i Stresit që bëri së fundmi: “Nuk e kam dëgju shumë nanën time. Këtë herë kam hyrë në BBV që ta kem një shans të dytë për jetën time, që nënën time ta gëzoj me të mira, edhe me një nuse të mirë.

Unë kam pasur fatkeqsi shumë të madhe. Kam qenë në një lidhje martesore për 6 vite e gjysmë. Unë rash në dashuri, rash për herë të parë në dashuri, por rash si në humnerë. Nëna më porosiste që duhet ta doja. Kur u ndava me të, nëna ime u coptua komplet. Ajo më ska qenë mirë, sepse nëna e ka dashur shumë ish-bashkëshorten time.

Përmes këtij mesazhi kam dasht të kthehem. Edhe nëse sdo të bëhet ajo gjë, unë i kërkoj falje asaj shpirtërisht. Nana më ka msu ndryshe me qenë me femrat. Thjesht nuk jam sill mirë me të, ajo më ka trajtuar mua si mbret, unë nuk arrita ta trajtojë atë si mbretëreshë. Ky është komplet fatal i imi”.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *