Getinjo ne Big Brother nuk e di! Mozziku i trishtuar jep lajmin e zi qe ka ndodhi sot ne familjen e tyre


Reperit të njohur Mozzik i ka ndërruar jetë një familjar i tij. Këtë ai e ka bërë të ditur në një postim në rrjetin social Instagram. “O dajë krejtë mi ke msu veq qysh me ia bë pa ty harrove me ma msu! Shpirtin naj kalle o daja jem ma i miri.

Të Allahut jemi dhe te Allahu do të kthehemi ! Sot ka ndrru jetë Daja im, vëllau i Nanës Burim Hetemi. Të dua dajo shumë, ki mem mungu shumë amo shumë! Për vorrim ju mbajmë të informuar!”, ka shkruar Mozzik.

Kujtojmë që Getinjo vëllau i Mozzikut ndodhet brenda “BBVK”, dhe ende nuk e di lajmin e hidhur. Getinjo ne Big Brother nuk e di! Mozziku i trishtuar jep lajmin e zi qe ka ndodhi sot ne familjen e tyre


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *