“Ma mirë sonte dil nga shtëpia”, Stresi përplaset me Gjonin


Dramat nuk kanë të ndalur në Shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother Vip Kosova.

Stresi dhe Lugati ishin ata të cilët u përplasen për një prank të cilën Alisa e beri mbi shtatzëninë, ku Lugati kërkoj të largohet nga shtëpia, shkruan InfoKosova.

“Jam njeri familjar dhe nuk du me ra ne një nivel kaq të ultë”, u shpreh Lugati, teksa i menjëhershëm ka qenë reagimi i Stresit duke i thene “ se ti je ne nje nivel me te ultë”, deri sa u largua nga vendi ku po qëndronte, dhe me nje tone me te lart vazhdoj te thot se “me ofendove”.

Ndryshe dita e sotme ne Big Brother Vip Kosova ka qene me drama, ku ne mëngjes Edoni kishte qajtur ‘si fëmija’ pas një humbje ne loje me topa.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *