Vivien si një “xhudiste”, e rrëzon Getinjon dhe i ulët sipër (VIDEO)


Dyshja e pandashme e kastit të banorëve në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, Getinjo dhe Vivien po vazhdojnë të na surprizojnë me gjestet e tyre, ani pse ata u prezantuan me njëri-tjetrin po në këto ambiente.

Gjatë ditës së sotme, Vivien ka marrë rolin e “xhudistes”, duke e kapur Getinjon nga prapa e duke e rrëzuar në dysheme, dhe jo vetëm.

Pas rrëzimit, Vivien i është ulur sipër Getinjos, teksa ky i fundit ankonte se po i dhimbtë shpina nga pesha e bukuroshes nga Shqipëria.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *