Kush është personi që po e fotografon me këtë veshje provokuese në dhomën e hotelit Beatrixen?


Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po e shijon në maksimum jetën. Se fundmi Beatrix ka publikuar disa imazhe nga dhoma e gjumit të një hoteli.

E veshur shkurt dhe me poza provokuese, Beatrixe shfaqet super hot. Kush është personi që po e shoqëron dhe po i bën poza kaq provokuese në dhomën e hotelit Beatrixës?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *