Këngëtari shqiptar e la pasi i dolën mesazhet me futbollistin, modelja i tregon hapur se çfarë ka humbur


Arbenita Ismajli, është njëra nga modelet më të përfolura, bukuroshja kosovare, ka një kohë të gjatë që jetën e saj është duke jetuar mes Anglisë dhe Kosovës.

Ajo është bërë pjesë e brendeve të njohur të huaja, me të cilat ka bashkëpunim shumë të ngushtë. Ani pse ka pak muaj që është bërë nënë, Arbenita vazhdon të ketë forma për tu pasur lakmi.

Kohëve të fundi është raportuar se Arbenia është ndarë nga burri i saj, reperi nga Gjilani, Fero. Ndërsa largimi i njëri-tjetrit nga rrjetet sociale ka nxitur edhe me shumë raportimet se çifit përfundmisht nuk janë më bashkë.

Sidoqoftë, Arbenita po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo sot ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurt e super provokues, me këtë pamje ajo do t’i shkrijë të pranishmit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *