Situatë ‘përvëIuese’ në ‘BBVK’, Getinjo dhe Vivien përfundojnë bashkë në shtrat (VIDEO)


Banorët e Big Brother VIP Kosova janë gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Madje, raporti Getinjo-Vivien po komentohet çdo herë e më shumë.

Mirëpo, së fundmi dyshja kanë vendosur që të bashkojnë krevatet e të flenë shumë pranë njëri tjetrit dhe pamjet i ka ndarë edhe vetë faqja zyrtare e BBV Kosova në Instagram

Mendoni se do të nisë një romancë mes reperit të njohur, Getinjo dhe Vivien?

Gjithçka mund të ndodhë brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova por mbetet për t’u parë raporti i tyre.

Reperi i njohur Getinjo është lakuar shumë këto kohët e fundit, sidomos me teoritë e tij brenda shtëpisë së BBV Kosova

Tashmë ai e ka lënë mënjanë teorinë e tij se “Toka është e sheshtë” duke u ndalur së fundmi tek kafshët.

Ai ka thënë se njerëzit dhe kafshët janë të ngjashëm si dhe theksoi se gorillat dhe delfinët janë krijesat e vetme që kryejnë marrëdhënie s eksuale me dëshirë dhe jo vetëm për shumim.“S’kemi shumë dallim nga kafshët, gorilla, njerëzit e delfinët janë të vetmit që bëjnë s eks me qejf”, tha ai. Krijesa më e mençur prej shpendëve është sorra”, vijoi ai, duke i treguar banorëve edhe për një dokumentar që ka parë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *