Në këtë gjendje nuk e kemi asnjëherë më parë Sara Hoxhën (VIDEO)


Sara Hoxha, është blogerja e famshme nga Shqipëria. Mirëpo, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur, që kur e zyrtarizoi lidhjen me saj me reperin e njohur, Ledri Vula, shkruan ORAinfo.

Tani çifti në fjalë janë duke jetuar ditët më të bukura të jetës së tyre bashkë me të bijën e tyre, Poem Blue. E kohëve të fundit, Sara është bërë pjesë e emisionit ‘Dancing ëith the stars’, në Shqipëri.

Ajo është parë duke bërë vallëzime goxha provokuese me balerinë të zgjedhur nga produksioni i këtij spektakli. Sara se fundmi ka publikuar një fotografi nga salloni i ondulimit. E rregulluar me shumë shije dhe me grim të bukur, Sara po shkëlqen në pamje.

Të rregulluar kaq në detaje nuk e kemi parë kurrë me parë të dashurën e Ledri Vulës.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *