Getinjo thyen akullin, e puthë Vivien në buzë (VIDEO)


Më në fund ndodhi ngjarja e shumë pritur në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Po, po! Është pikërisht fjala për puthjen që aq shumë fansa e kërkuan të ndodhi këtyre ditëve mes dy banorëve, Getinjos dhe Vivien.

E një akt i tillë ka ngjarë të ndodh sonte, teksa dyshja shkëmbyen puthjen e parë brenda mureve të shtëpisë më të përfolur të momentit në trojet shqipfolëse.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *